Fönsterstripning

Fönsterstripning

with Inga kommentarer

Fönsterstripning gör vi titt som tätt. Här har vi både printat och monterat en folie på ett fönster för barnklädesmärket Reima. Folien är hela 288 cm hög och 137 cm bred.

 

Tryckbar fil

För att trycka en fönsterfolie behöver vi en högupplöst pdf-fil. HÄR kan du läsa mer om hur man skapar en tryckbar pdf.

 

Design av fönsterstripning

Vill du ha hjälp att designa trycket för dina fönster så hör av dig. Vi har designers som då tar fram några förslag på design. När du är nöjd så trycker vi dem.

 

Montering av fönsterstripning

Vi har även montörer som kan åka ut och montera runt om i StorGöteborg. Kontakta oss för att se på vilka möjligheter som finns.

 

Andra produkter för synlighet

Vi trycker även andra produkter som är lämpliga att ha för att synas. Det kan vara beachflaggorvanliga flaggorrollups och liknande exempelvis. De går också att beställa online HÄR, eller via att du kontaktar oss.

 

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *